Drogie Dzieci!
Z okazji Waszego święta życzymy Wam samych radosnych i beztroskich chwil, świata pełnego przyjaznych ludzi, którzy będą Was zawsze wspierać. Rośnijcie zdrowo i szczęśliwie, nigdy nie traćcie swojej dziecięcej ciekawości. Niech każdy dzień przynosi Wam powody do uśmiechu i radosnego tupania małych stópek!
Życzy
Dyrektor oraz pracownicy Żłobka im. Kubusia Puchatka w Działoszynie